| NobodyD a întrebat:

Ce faceti de revel happy?

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mă duc la o prietenă.
Tu?

| carminaburana43 a răspuns:

Imi smulg parul de pe cap ca ieri era sa ia foc toata casa de la o luminare bine ca a ars numai pevazul ferestrei unde era pusa dar si asa miroase groaznic in odaie dupa doua zile de aerisire.

| NobodyD explică (pentru carminaburana43):

Ohh imi pare rau sad.

| carminaburana43 a răspuns (pentru NobodyD):

Multumesc.Eu sunt de vina.De aceea imi doresc de la acest nou an sa fiu mai desteapta decit in toti anii de pe acum.Prostia poate sa si omoare.

| NobodyD explică (pentru carminaburana43):

Da ai dreptate, si dorinta sa ti se implineasca :*!

| anss23 a răspuns:

O sa stau acasa si probabil o sa ma uit la televizor sau o sa stau la calculator.laughingTu?

| NobodyD explică (pentru anss23):

La fel cred laughing.