| aliixandra a întrebat:

Heiii......TPU am si eu o intrebare este la scoala un baiat pe care il plac dar nu stiu cum sa ma comport si va rog nu imi ziceti sa ma comport normal ca nu voi face asta deoarece eu normal ma comport mai crazyy asa....multumesc anticipat! dau FUNDA:3

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca si el va avea ceva pentru tine, cu siguranta ca vei fi curtata si abordata, daca nu te baga in seama nu are rost sa insisti, altfel isi va schimba atitudinea fata de tine, nu crezi?
O primavara frumoasa sa aihappy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Adopți mai multe stiluri comportamentale.Prima variantă ar fi cea naturală, a doua ar fi să adopți stilul de primată, sau pur și simplu un stil comportamentale stereotipic uman.Ar mai fi și stilul-oglindă, doar că ăla-i mai greu, și doar pe mine m-am văzut aplicându-l.Și e o procărie, bineînțeles, și nu-l voi recomanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca lui ii plac fetele 'mai crazyy asa', comporta-te ca de obicei.
Daca nu, incearca sa te comporti cat de cat normal.

| CatalinaKaty a răspuns:

Incearca sa adopti un stil mai narural, mai matur, dar nici "prea matur" happy

| MariaVictoria a răspuns:

Buna.
Ca sa cuceresti un baiat trebuie sa il atragi cumva poti sa incerci sa fii o prietena mai buna cu el sa ii iei numarul de telefon si sa vorbiti apoi incet incet din o prietena buna si el o sa vrea sa fie cu tine! sau poti sa incerci sa te uiti la el sau sa il bagi mai mult in seama sau sa il impresinezi cu ceva.