| Hirockers a întrebat:

Hello.am nevoie de un sfat.Imi place un tip.Lui insa, ii place de altcineva dar este foarte de treaba si daca ii devii prieten te respecta si daca il placi si el nu, face in asa fel incat sa nu te faca sa suferi(din cate mi-au spus altii). Tipul e bine crescut.Am vorbit pe mess. ceva timp, dar daca el nu ma baga in seama consider ca nu prezinta interes, in schimb acum cateva zile, a trecut pe langa mine si nu l-am vazut si mi-a spus: buna.si eu nu l-am vazut m-am intors si i-am spus: hey scuze, nu te-am vazut si i-am urat succes pentru ce avea de facut in acea seara si uitandu-ma in jos, nu am observat cum s-a rasucit si m-a pupat pe obraz. Ok. tipul e pupacios. eu sunt mai retrasa de fel.nu stiu cum sa-l fac sa ma placa.nu stiu daca ar trebui sa ma dau la el sau nu pentru ca tipul nu e cu tipa de care ii place. daca ii spun mi-e frica sa nu ma refuze, iar daca ma refuza probabil isi va schimba comportamentul si ma va privi ca pe o adiratoare de-a lui si urasc lucrul asta.asa ca vreau sa stiu.'cum sa ma dau la el' ce madalitati sa abordez.HELP!

2 răspunsuri:
| Hirockers explică:

Ii prezint interes.insa vorbim destul de putin pe mess.astetpt sa vina vacanta. si poate poate, dar atunci. stiu ca trebuie sa fiu eu insami. dar vreau sa stiu cum fac alte fete sa-i atraga pe baieti, ce replici trebuie sa folosesc? ce apropouri sa bat? ideeeeiii! va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceaca mai intai sa vorbiti ca niste prieteni obisnuiti iar mai tarziu incearca sa deschizi subiectul cu fata care ii place lui iar apoi cred ca o sa te intrebe daca ai iubit