| katyxd a întrebat:

Hello! Am si eu nevoie de ajutorul vostru. avem la scoala un joculet : fiecare copil din clasa a ales cate un biletel, si pe acel biletel scria numele unora dintre noi.Si eu am nimerit sa iau un cadou unui baiat. va rog, ajutati-ma! FUNDA

4 răspunsuri:
| Pastiii a răspuns:

Cati ani are? Ca sa stiu cum sa te ajut.

| katyxd explică (pentru Pastiii):

13.

| katyxd explică (pentru Pastiii):

| raff a răspuns:

Daca ai fibra optica nu ok decat daca stai la tara. daca stai la orastrebuie sa chemi p cineva
daca nu ai fibra optik sa stii ca ai o viteza foarte mare...eu descarc cu 500 kb/s