| Darysan a întrebat:

Hello, ce faceți? Eu nu mai pot, îmi e atât de rău în autocar chiar dacă nu stau pe telefon și încerc sa dorm. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai senzatie de greata? Ameteli, anexitate? Vezi pe viitor sa iei un xanax, daca te simti rau anunta soferul, poate ai covid si ii infectezi pe toti

1 răspuns:
| Iunicu a răspuns:

Răul de mișcare apare atunci când urechea interna simte deplasare, balans, iar ochii nu.
De preferat să privești pe geam, astfel încât creierul tau să coreleze echilibrul cu modul de deplasare.
Pe viitor încearcă să stai mai in față că să poți privi prin parbriz.