| PrivateGod a întrebat:

Hello. M-a prins plictiseala in ultimul timp si as vrea sa imi descarc un joc, dar nu stiu ce joclaughing. Toti colegii mei joaca metin, m-am uitat si m-am informat si eu si pare interesant. Voua cum vi se pare?=]Daca nu va place sau stiti alte jocuri de genu va rog sa mi le recomandati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anelise_2071 a răspuns:

Da, e gratis si eu joc de 3 ani...pana la lv 34 e super da dupa nu mai ai nimic de descoperit, nu ai niciun rost decat sa omori pentru a face lvl.Si crede-ma, dupa un an de jucatai obesie si incepi sa nu-ti mai faci temele din cauza ca vrei sa te joci metin2 etc...eu acum jco perfect world.Este tot multiplayer si este cel mai interesant si dragut joc pe care l-am vazut, e ca un metin dar numai ca mult mai misto, cu mai multe chestii si si in engleza uite site-ul pentru metin: www.metin2.ro

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrivateGod explică:

Am uitat sa adauglaughing e gratis?