| Mihai8711 a întrebat:

Hello TPU as vrea sa achizitionez untelefon spion daca exista deoarece in familie se ascund cateva persoane dupa o anumit amasca care si-au creat-o si as vrea sa vad cam cine sunt. Vreau sa stiu daca exista un astfel de telefon ma intereseaza ce vorbesc prin telefon si mesajele sa zicem si daca s-ar putea si sa-i ascult live adica cum este un microfon spion sau altceva care se poate ascunde intr-o camera ma intereseaza mouse tastatura boxe ceva componente sau prize sau vreun aparat de interceptat convorbirile dupa telefon multumesc dau funda si vot si ceva special bonus!

1 răspuns:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Exista dar sunt fff scumpe incepand de la 5 mii euro in sus depinde de ce model este telefonul si il gasesti in magazine cu aparate de spionaj nu stiu daca in Romania exista.stiu ca in occident sunt o gramadawinking