| Ana126890 a întrebat:

Hello TPU, ce parere aveti de o fata care asculta Azteca, Nane, Ian, Bvcovia si alti trapperi?))Da despre ei si despre ce fac ceva pareri? Multumesc, noapte buna.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Și eu ascult și sunt super tari. Părerea e buna ca ești de a mea.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot e bine, că numai în gură.

| Dalmore a răspuns:

Imatură. Ei, niște neproductivi de care societatea s-ar putea lipsi fără probleme.

| Ana126890 explică (pentru Dalmore):

Si de tine ne am putea lipsi fara pb?, ba chiar ne am bucura uhuuuuuuuu

| Anna203 a răspuns (pentru Dalmore):

Eu ascult Nane, Marko Glass, Bvcovia, Arkanian, Jo Klass, Svpte..etc..si sunt super tari eu nu pot sta fara muzica lor

| Anna203 a răspuns:

Eu ascult Nane, Marko Glass, Bvcovia, Arkanian, Jo Klass, Svpte..etc..si sunt super tari eu nu pot sta fara muzica lor..deci continua sa asculti

| iuropRO a răspuns:

și mie-mi plac, n-aș avea de ce să te judec