| música a întrebat:

Heloo!
am fost impreuna cu o fata aproape un an; ea era din Italia si venise in orasul meu ca sa aiba grija de niste rude de ale sale;
ne-am cunoscut la liceu si dupa o saptamana ne-am indragostit unul de celalalt; apoi dupa un an a trebuit sa se reintoarca in Italia si mi-a spus ca trebuie sa ne despartim; nu am fost de acord, dar de na, nu poti tine un om cu forta langa tine, iar de atunci nu mai am chef de nimic si parca viata nu-mi mai ofera nimic important. A trecut cam o luna de cand ne-am despartit si nu am mai vorbit deloc; de atunci sunt trist si am lasat totul in voia sortii.
As vrea daca se poate sa imi sugerati si mie ce sa fac ca nu imi revin deloc
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Tu suferi, ea isi continua viata.Cine crezi ca are de pierdut aici?
Treci peste despartire,lumea e mare,fete frumoase mai sunt si poate,cine stie, posibil sa va reintalniti mai tarziu, sa fiti impreuna.Dar nu visa si iti pune speranta doar in fata asta.Sunt multe fete interesante pe care poti ajunge sa le cunosti in lumea asta.

2 răspunsuri:
| Iubirikiii a răspuns:

Pai incearca sa o suni sau sa vorbesti cu ea pe mess...
daca nu combinate cu alta...atiu ca nu e usor darincearca...

| Dragutza_9679 a răspuns:

Tu cati ani ai? spune-mi te rog prin mesaj privat.dar zi-mi sincer.