| HeloKity a întrebat:

Help! Acum aproximativ 2 saptamani(sau mai putin) am sarit coarda si nu mi-am facut incalzirea inainte la picioare si acum la piciorul stang mi s-au sucit niste vene si ma dor ingrozitor cand merg sau cand alerg..imi fac masaj seara dar nimic, mi-am luat azi o crema Sindolor. sper sa fie buna..era mai bun Fastum gel? Ce sa fac sa mi se dea venele la loc? venele sunt sucite undeva pe langa degete, pe partea superioara a labei.

5 răspunsuri:
| Mihaela_Bradeanu_1995 a răspuns:

Am patit si eu asa la venele de la mana dreapta, dar mi-a trecut dupa 2-3 zile. Daca nu iti trece du-te la doctor.Si am o intrebare:parintii tai stiu?

| HeloKity explică (pentru Mihaela_Bradeanu_1995):

Da,stiu..de ce?

| Mihaela_Bradeanu_1995 a răspuns (pentru HeloKity):

Si ei ce ti-au zis? Eu cred ca ar fi mai bine sa mergi la doctor.

| HeloKity explică (pentru Mihaela_Bradeanu_1995):

N-au zis nimic..si ce sa fac la doctor? laughing nu poate face nimic doctorul in privinta asta, pentru ca sunt vene sucite nu picior rupt sau ceva de genul.

| Ciudatul123 a răspuns:

Daca vrei sunt un maseur priceput si iti pot face masaj si pedichiura