| viatadecacatt a întrebat:

Helpbig grin Unde pot sa umblu la web ca sa se vada clar. mi-a dat o colega web si are webul mai prost decat al meu dar se vede foarte clar.stiu ca trebuie sa umblu acolo la messenger si preferences dar am incercat si nu-s e vede mai clar. vreo alta cale?thinking

2 răspunsuri:
| Ciprian Ionut a răspuns:

Pe "ochiul webului" adica unde este senzorul web-cam-ului este o rotita sau ochiul este in mijlocul rotitei, incearca sa o rotesti, stanga-dreapta, trebuie sa functioneze, ai sa vezi schimbarea

| adriana12 a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu...straight face