| Slavic a întrebat:

Help! imi place o fata dar ma rusinez sa vorbesc cu ea va rog! dati-mi un sfat

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa te invingi.Nu-i nevoie sa-i faci de la inceput declaratii de dragoste.Intreab-o ce s-a dat la teza, cum accesezi ceva pe net, ce manual foloseste la romana, cum se scrie "dati-mi". Ceva neutru.

4 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Vorbeste cu ea dar nu o lua direct cu imi place de tine, mai vorbeste cu ea iesiti la o cofetarie, pizzerie sau unde ii place sa mearga fa-o sa vrea sa iti spuna ea pima cate place si apoi spune-i si tu.Noroc!

| NomberOne a răspuns:

Implica-te in discutzii cu ea, te poti duce la aceleasi cursuri cu ea, daca invata foarte bine sa invetzi si tu la fel de bine, sa-i devii cel mai bun prieten, si cand ai curajul ia-tz inima in dintzi si cerei prietenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai pus intrebarea cu Bentley, nu? zi-i fetei ca ai un Bentley(intre proiectele tale) happy
pe de alta parte, rusinarea ta face parte din felul tau de a fi, pana la un punct ea e buna, tine de profilul tau si iti impune o bariera iar in timpul acesta trebuie sa gandestti mai mult, sa iei decizii si e mai bine decat sa dai curs orbeste primului impuls, nu crezi?
mai respiri si tu, mai strangi date despre fata ta, poate te razgandestti dar poate ea merita toate eforturile si odata iti vei lua avant si vei merge direct spre ea.in fond nu te duci spe un esafod ci spre fata pe care-o placi, si nu ai nimic de pierdut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sint in situatia asta, nu ma rusinez, da nu stiu cum s-o abordez straight face