| G0AHEAD a întrebat:

HELPPP! M-am vopsit cu roscat mai inchis si nu-mi place cum imi sta, dupa am dat negru nici atat! Ce ma fac?! Nu am alta vopsea.

Răspuns Câştigător
| sSakuraSs a răspuns:

Buna! eu as zice sa te duci la salon si sa te rezolve ei sau iti iei decolorant de par si apoi te dai cu ce fel de vopsea vrei, eu as zice sa te vopsesti cum a fost culoarea ta naturala!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai dat cu negru chiar nu mai ai ce face, astepti pana mai iasa vopseaua...

| Irena97 a răspuns:

Sa astepti sa se duca negrul altfel iti arzi parul. Esti deja pe drum...