| Hisaya a întrebat:

Hey all! Acum o saptamana m-am lovit cu capul de usa, mi s-a facut o umflatura si nu s-a retras. Umflatura nu este vizibila, o simt doar daca-mi ating capul.Si m-am lovit un pic mai sus de tampla stanga, un pic mai la stanga. Intrebarea mea este: se va retrage sau va trebui sa consult un medic? Funda! Promit!

1 răspuns:
| annonnimus a răspuns:

In momentul in care te-ai lovit trebuia sa pui ceva rece imediat si se retragea. Daca inca mai ai umflatura te sfatui sa incerci iar cu ceva rece daca nu poate ar trebui sa mergi la doctor. Nu stiu ce sa iti zic.