| Hisaya a întrebat:

Ieri am dat cu capul de usa din cauza ca usa s-a prins de covor si cand am incercat s-o deschid, covorul a oprit-o sa se deschida si m-am lovit de ea. Si m-am lovit putin mai sus de tampla stanga. Si imi este putin umflata zona aceea. Cand ma uit in oglinda nu se vede umflatura, dar cand pun mana ma doare si simt umflatura. Trebuie sa-mi fac griji, sau se retrage singura? Dar sa nu-mi spuneti sa merg la doctor. Sau daca nu se retrage singura, trebuie sa fac frectie cu spirt sau ceva? Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Gini a răspuns:

Hey!
E normal sa te doara si sa se umfle, doar te-ai lovit. Daca zici ca te-ai lovit cu usa, va trece fara doctor etc...
Pa, pa.