| ÐianaOnlyMusic a întrebat:

Hey all am o intrebare pentru toata lumea( de curiozitate)

pentru fete: big grin
2. daca va da un baiat o palma la fund voi cum reactzionati? laughing

pentru baieti:. ce va impresioneaza la o fata?big grin

Răspuns Câştigător
| Maryaela a răspuns:

Pai sincera sa fiu. nu mi-ar placea prea mult! Eu m-as infuria! Depinde cat de tare da! Daca da incet atunci nu reactinezi rau, ci un zambet! Daca da tare. pai. cred ca te infurii!
Si la intrebare pentru baieti, nu te pot ajuta! Sunt fata!

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca am draci ii dau un pumn, daca am chef de jucarii tongue ii dau o palma asa in joaca laughing depinde big grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

'Hmmthinking L'as injura si i'as da o palma(incet) laughing

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am primit cateva palme peste fundlaughing
Stiu ca nu am procedat corect, dar acelor baieti le-am dat o palma tare peste spate si poate asa o mica scapare si un piciorus in dorsallaughing
Si vorbesc serios.Eu ma enervez repede si am insticnt animalbig grin

| AdelinaC a răspuns:

Pe mine m-ar enerva si m-ar face sa nu mai vb cu baiatul respectiv

| Diana_6039 a răspuns:

Sunt fata si nu i-as permite sa imi dea! Daca o dat si eu nu am stiut il fugaresc si ii dau doua de nu se wede apoi nu mai vb cu el, sa vada cum ii! Asa fac eu

| GoddesWilma a răspuns:

Incep sa tzip si il iau la bataie, ultima data cand m-a lovit un baiat mi-a lasat o urma, sa zicem, nasoala care si acum se mai vedestraight face, la intrebarea pentru baieti, sorry, dar nu pot sa te ajut, sunt fetita, si ma mandresc cu asta tongue, fundita?batting eyelashes

| ÐianaOnlyMusic explică:

Este adevarat ca nu-ti poti permite cu toata lumea asta! multumesc pentru raspunsuri kiss

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Daca mi-ar da un baiat o palma la c*r...mai mult ca sigur l`as plesni peste capatana aia a lui ca sa ma tina minte rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat. Daca face asta un prieten, ii intorc "favoarea". Daca face asta un necunoscut, o iau ca pe o dovada de lipsa bunului simt.Nu-ti poti permite cu toata lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritatea ma atrage pe mine la o fata in primul rand...si modul de gandire sa se asimileze cu al meu ...nu perfect dar macar sa asemene.

| AngelSpeed a răspuns:

Pe mine ma impresioneaza fetele prin sinceritate smugbig grin