| 5SOS a întrebat:

Hey am 11 ani si am parul ars la varfuri pentru ca ma dau cu placa cam multhappy cum as putea face ca sa mi se regenereze?

Răspuns Câştigător
| Dianaaa1997 a răspuns:

In primul rand ar fi bine sa renunti la placa. Ai toata viata timp sa il aranjezi si coafezi nu ti-l strica de acum caci e pacat, stiu pe propria piele. Te-as sfatui sa iti tunzi varfurile si sa incepi sa folosesti niste masti pentru par. Ai grija de par si lasa-l asa cum e el :*

2 răspunsuri:
| ana1626 a răspuns:

Pai pentru inceput du-te la coafor si ii zici doamnei de acolo si iti taie decat varfurile arse, sau de fapt tot ce e ars si daca nu vrei sa iti ia din lungime sa ii specifici.Iar dupa ce te tunzi nu mai te fa cu placa! poti incerca si ceva pentru par despicat.Numai bine! fundita?

| DenysaGio261997 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mine.M-am tuns si mi sa sp sa nu ma mai indrept cu plac sa viteza mare, m-a intrebat cu ce viteza ma indrept si i-am sp cu viteza maxima(25) mi-a sp sa ma indrept cu viteza (18-20) si sa imi iau o solutie pentru regenerarea firelor de par. Scz ca iti sp dar pentru varsta ta nu ar trebuie sa te indrept la par...eu am 14 ani si de la 13 ani nu mai ma indrept la par...