| 5SOS a întrebat:

Hey am intrebare!happyIeri am fost la ziua prietenei mele de nastere ea se imbracase cu o rochie si la spate i se vedea ingrozitor bustiera; celelalte fete de 14 ani aveau numai sutien dar eu nu am purtatcrying mama mea spune ca opreste cresterea saniilor si etc... iar acum vreau sa port si mama a zis,, Cum vrei u dar mai bine ar fi sa ma asculti!" deci ce sa fac? Dau funda, voturi ce vreti voi!

Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Hey:X Se pare ca mama ta nu prea e informatabig grin ( scuze.) Doamnee, cum sa opreasca cresterea sanilorlaughing Nu este adevaratwinking Si in plus se vede ffffff aiurea cand nu porti sutien. Eu port din clasa a4a spre a5a sutien. si nu mi s-a intamplat nimic pana acumwinking Stai linistita poti purta cu grija

Sper ca te'am ajutat happy Pup dulcik kiss Fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Nu opreste nicio crestere.E bine sa porti sutien, pentru ca sustine sanii.