| Andra_3863 a întrebat:

Hey! Am nevoie de un sfat. sunt cu un baiat de 19 ani, eu am 15.happy parintii mei l`au cunoscut, totul bine. da` de vreo 3 saptamani ne certam mai mereu pe motiv ca "nu prea il bag in seama" si ca el imi vorbeste cu mami, bebe, iubi, etc si eu cu "ma" sau d`astea. am incercat sa ii explic la faza cu alinturile ca nu prea sunt genu`, ba chiar am si incercat sa ii vorbesc si eu cu chestii d`astea chiar daca imi provoaca greata alinturile astea. mai nou a ajuns sa imi reproseze ca nu stiu sa ii arat ceea ce simt. deja ma face sa nu il mai suport! da` totusi il iubesc si nu imi place cand ne certam. nu stiu ce sa fac, cum sa ma mai comport...[toti prietenii mi-au spus ca m`am schimbat...cica in binethinking de cand sunt cu el.straight face ]incat sa nu ne mai certam si sa nu imi mai reproseze nimic.straight face

Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Te-ai maturizat probabil

2 răspunsuri:
| PrincessConsuela a răspuns:

Dragostea nu are varsta. da legea nu tine cont d asta. vedeti c faceti ca s-ar putea sa fie bine sau nubig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descrierea pe care o dai comportamentelor voastre ar putea sa fie un exemplu edificator a ceea ce inseamna "nepotrivire de caracter" (parerea mea!)