| WannaBeACookie a întrebat:

Hey.

Am o...nedumerire. Aceasta intrebare e legata de pitipoance, stiti voi despre ce vorbesc, doar stiti si voi cum arata o pitipoanca. Oricum, ceea ce nu inteleg e de ce le plac baietilor astfel de fete. Ma refer la faptul ca atunci cand spuneam ceva de ele, majoritatea baietilor imi spuneau ca ba sunt frumoase, ca sunt "sexy", ca nu am dreptate cand vorbesc urat de ele si alte tampenii de genul. Dar eu chiar sunt confuza. Nu am dreptate chiar deloc? Eu sunt cea proasta, iar ei cei destepti? Nu inteleg deloc, oamenilor chiar le plac aceste...fiinte? Spuneti-mi ca nu sunt singura care nu intelege de ce alora le plac fetele de genul asta, va rog.

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Nu toti au o parere foarte buna despre pitzi, am observat ca de obicei oamenii care stau prea mult cu ochii in televizor devin "hipnotizati" si usor "spalati pe creier". De exemplu, maica-mea (persoana influentabila) le admira pe Moni, pe Draguseanu si mai stiu eu ce alta pitsi de la tv, zice ca uite ce fete destepte, s-au facut cunoscute etc; dar taica-miu face un misto de ele cu mine de nu se mai poate. Iar baietii, unii chiar gandesc cu capul gresit si cum astea-s mereu pe jumate dezbracate si arata ca niste papusi gonflabile, ce asteptari poti avea din partea lor?
Deci stai linistita, nici eu nu inteleg cum si de ce au ajuns asa populare cand marea majoritate sunt atat de plastice si proaste.

1 răspuns:
| Reanna a răspuns:

Ok, nu esti singura blushing