| AnaiD_3125 a întrebat:

Hey! Am o nelamurire... Daca ma duc la solar si la sala nu neaparat in aceeasi zi am auzit ca mi se ia bronzul din cauza ca transpir la sala.Cu toate ca nu prea cred in totalitatestraight face astept parerea voastra care va priecepeti.sa stiu ce am de facuttongue Ms:*

1 răspuns:
| Rogzane a răspuns:

Nu are cum sa se ia bronzul daca transpiri. Bronzul reprezinta pigmentarea sau "prajirea" pielii ca sa spun asa laughing odata ce s-a innegrit pielea ramane asa pana cand stratul de la suprafata pielii cade (poate stii ca pielea noastra se regenereaza continuu). Transpiratia nu are nicio legatura cu decolorarea pielii, decat daca colorarea acesteia s-a facut cu ajutorul unui autobronzantwinking Sper ca ai inteles ce am vrut sa spunwinking Fa sport in continuare ca iti aduce numai beneficii: corp modelat si tonifiat si in plus sportul este un mijloc de relaxare, un Anti-stress sa ii spunem laughing Bafta!