| biutsu01 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare! big grin Ce cadou i-as putea face iubitului meu? big grin

Răspuns Câştigător
| simi223 a răspuns:

Pai depinde cand vrei sa ii faci cadoul, totusi cele mai frumoase cadouri sunt lucrurile simple si cele create de tine, de exemplu poti sa te uiti pe net si sa creezi ceva din asta si din betisoare :inimioare, fetisoare, orice.Mai poti face si bratari din ata,sau origami,orice lucru simplu, cele facute de tine sunt mai importante, eu fac lucrurile astea si prietenul meu le apreciaza, poti sa incerci daca vrei, fonta te rog

| biutsu01 explică (pentru simi223):

Multumesc frumos!:* O sa incerc sa vad ce imi iese! big grin

1 răspuns: