| dedesh a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare pentru cei care ati calatorit cu avionulhappy
cum e?big grinvoi pleca in vara asta, in state si voi sta cam vreo 12ore in avion:O

ceva idei antiplictiseala?big grinma gandeam la un mp3.ceva.nu stiuhappy

1 răspuns:
| anonimmmmm a răspuns:

E bine cu avionul, si nu cred ca o sa te plictisesti, eu mereu ma pun in partea de la geam si e foarte frumoasa privelistea, dar pentru orice eventualitate iti poti lua niste reviste, gen popcorn, coolgirl, sau bravogirl, eu cu ele nu ma pot plictisi, dar sa-ti iei mai multe, sau ceva integrame,; calatorie placutahappybig grin