| TrendyHedgehog a întrebat:

Hey am si eu o problema.Eu sunt clasa a 8 a si la anul trebuie sa intru la liceu.Problema e ca pana acum vroiam sa merg la un liceu de biologie(eu vreau sa ma fac medic veterinar) dar acum nu mai sunt asa sigura adica nu neaparat ca nu sunt sigura darmi-e frica sa nu fiu dezamagita de liceu. Puteti sa imi spuneti la ce liceu as putea sa merg (sa fie profil de biologie) si cam ce orar o sa am? FUNDA!

1 răspuns:
| vici30 a răspuns:

În primul rând depinde unde ( adică în ce oraș ) vrei să te duci la liceu ( tu de unde ești? ), iar în al doilea rând aproape sigur te vei răzgândi în legătură cu profesia pe care o vei alege, din anumite motive. Așa că nu îți face griji de pe acum. Știu că nu am răspuns exact la întrebarea ta, dar asta am simțit că trebuie să îți spun.