| Sabretooth a întrebat:

Hey,
As avea o intrebare, noi am primit niste tablete de la scoala cu internetul incorporat si acele tablete au in ele cartele Vodafone.
Daca scoti cartela din tableta are ceva?

Răspuns Câştigător
| KALASHER a răspuns:

Ce să aibă? Tableta aia se poate conecta la orice sursa de internet, nu e nimeni obligat sa folosească cartela. E gândită pentru cei care nu au.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu are nimic, daca o pui la loc pentru a te putea conecta la serviciile oferite de tableta respectiva.

| Wr3nch a răspuns:

Internetul e ''incorporat'' in cartela, si as zice sa o lasi unde e.

| Sabretooth explică (pentru Wr3nch):

Intreb asta deoarece ca sa intru pe classroom trebuie ca tableta sa aiba ecran de blocare si gen asta scrie cand intru pe classroom dar de intrat in setari nu pot intra fiindca sistemul tabletei nu imi permite