| TDGMeebu a întrebat:

Hey.
Azi am test la biologie, si am gasit lecitina si am luat o pastila + o bucata de ciocolata Cavitmemo. Ma va ajuta cumva sa invat la biologie. Pentru ca profa` de bio mereu preda o groaza,

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draguta, cu o floare nu se face primavara! Degeaba iei o data lecitina sau orice alte pastile pentru memorie. Tratamentul trebuie sa dureze macar vreo 3 luni pentru a avea rezultate. Cat priveste invatatul, acesta trebuie facut sistematic, citind pe fragmente si incercand sa retii. Succes!

| AndaAndore a răspuns:

Depinde de organism.
Lecitina ajuta sa retii mai repede.
Si sa numai uiti.
De ciocolata Cavitmemo nu stiu ce sa-ti zic. Nu am incercat.
Succes la test!
Te pup!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si cum ai dat testul?