| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de arentatele teroriste de la Paris? Credeti ca, conform lui Nostradamus, va veni al treilea razboi mondial? Sunt de parere ca printre sirienii care fug de razboi se strecoare teroristii "camilele" conform lui Nostradamus. Nu stiu daca sunt singura, dar credeti ca incidentul de la colectiv are de a face cu teroristii? Ce parere aveti? Mie, personal mi-e groaza...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem deja intr-un razboi modial, nu are forma primelor doua dar e pe acolo.

Uite de data asta nu cred ca din cauza refugiatilor s-a intamplat ce s-a intamplat, dar din pacate sigur vor mai urma

| T0T a răspuns:

Nu am de unde să știu dacă va exista al 3-lea război mondial, dar este posibil. Și normal că eu cred că printre ăia se află teroriști și am și spus că va urma un atac teorist dar ceea ce mă miră e că puterile UE nu au luat asta în calcul sau poate nu au vrut, ceva poate fi la mijloc. De asemenea cred că vor urma atacuri teroriste și în alte state, deja s-au cam infiltrat peste tot ăștia pentru că au fost primiți. Cât despre Colectiv sunt tot felul de zvonuri dar nu cred așa ceva. În plus teoriști sigur nu au fost căci după un atentat ei își recunosc "meritele".

| J0B0MAT a răspuns:

Foarte probabil sa inceapa un raboi de proportii ca primele doua, bine ar fi sa ma insel.In razboi oricum au fost statele intre ele si pana acum, dar de alta natura.
Nu stiu cu cine a avut de a face incidentul de la colectiv, dar parerea mea e ca a fost planificat.

| Seba2013 a răspuns:

Eu cred ca americanii le-au furat petrolul.
Ei acuma incerca sa isi exprime mania.

Iar noi suntem la mijloc.

Nu sunt de partea hotului, dar nici criminalului.

| Stefxn a răspuns:

Pai ce razboi mondial vrei tu daca dusmanii sunt niste retardati fara suflet nu a 2a cea mai mare putere din lume...si nu cred ca umanitatea va fi suficient de tampita sa vrea un al 3 lea razboi mondial deoarece cu tehnologia prezentului am distruge intreaga planeta. Si ce treaba are o tragedie urmata de o alta care s-au intamplat intr-un mod complet diferit si intr-un loc diferit una fata de cealalta? Nu mai ganditi negativ pentru ca va faceti singuri rau!