| Raamonikaa a întrebat:

De la ce varsta v-ati apucat de fumat? Acum cat aveti? Inca fumati? Cate tigari pe zi? Ce zic parintii vostri despre asta?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Eu nu fumez.Dar iti zic de o prietena.S-a apucat din clasa a 7-a(la 14 ani), acum are 19 si inca fumeaza cam vreo 8-9 tigari pe zi iar parintii ei s-au obisnuit cu ideea(la inceput fi sigura ca nu erau deloc de acord, dar ce sa-i faca? S'o omoare?)...Pupkiss

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fumez narghilea am 20 de ani si la aceasta varsta am inceput sa fumez chestia aia e mai moale nu asa daunatoare ca tigara.

| AndreiZz a răspuns:

Eram la sfarsitul clasei a 6' aveam 13 ani (acum am 17 ani)si am tinuto asa pana in 1ianuarie. De atunci n-am mai fumat.

| S0b3 a răspuns:

Cam multe ontrebari.laughing