| Michaela89 a întrebat:

Hey! Daca beau energizante...cam 2 pe saptamana..va aparea in analize faptul ca beau? Sau cofeina din ele?

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu apar in analize, dar sa stii ca sunt foarte nocive.

| Rebelicious a răspuns:

Dar de ce vrei sa stii? smug laughing
Si, ca sa raspund cum este mai frumos, nu, nu va aparea la analize (spre fericirea ta), dar sunt nocive (criminale, chiar) si nu sunt sanatoase. Adica, dormi, frate, ca nu-i greu!
Zi-mi tu mie, ti-a placut discursul meu?
O funda de Paste primesc sau esti mai zgarcit de la energizante laughing?

| andypandy_2709 a răspuns:

Da, doar daca nu sunt eliminate prin urina, cred, nu sunt sigura!

| Iubibilăă a răspuns:

Nu si nu sunt sanatoase.
O zi placuta.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu,dar sa stii ca nu e bine sa bei energizant daca esti micuta de ani ca te prostesti.O prietena de-a mea a baut energizant inainte de examen si a ajuns la spital.Bye!