| anonim_4396 a întrebat:

Hey...deci ma suna in fiecare dimineata cand se trezeste, suntem colegi de banca apropo, vorbim mult la telefon cate 2-3 ore, insista pana ii spun de ce sunt suparata, zilele trecute m-am certat cu un baiat si cred ca el avea impresia ca sunt impreuna cu acel tip si mi-a raspuns ironic "cum, voi care erati impreuna toata ziua? " eu i-am zis ca pe mine nu ma intereseaza tipu si a inceput sa rada. Cand i-am zis ca de fapt mai mult vb cu el a schimbat repede subiectu.
vorbeste mereu frumos cu mine si profii mereu ne-au zis ca suntem impreuna dar nu l-a deranjat niciodata (cel putin nu a aratat asta)
ieri am citit in mesajele lui(stiu ca ma fost nesimtita la faza asta dar am vrut sa vad ce vorbea cu o fata)ma rog si intr-un mesaj scria ceva in genu ca "esti indragostita, sunt indragostit si eu..."(tipa nu il vede mai mult ca pe un prieten, dar el...nu stiu ce sa cred)
Revenind la mine, uneori mi se pare ca e gelos pentru ca insista sa afle cu cine vorbesc la telefon sau unde merg
Pe mine m-a deranjat la inceput ca profii si colegii ziceau ca suntem impreuna dar pe el niciodata.
Voi credeti ca niste amici vorbesc atat la telefon si toate astea (adic vorbesc mai mult cu el decat cu prietenele.si nu e zi in care sa nu vorbim, macar pe mess)
Si nu imi spune chestii de genu ca ce tipe a vazut pe strada sau mai stiu eu ce sa se dea smecher.cateodata stam minute in sir in telefon fara sa spunem nimic pur si simplu ni se aude doar respiratia...
Credeti ca ma place sau doar pur si simplu ii place sa ma protejeze, ma vede ca pe o amica? Odata l-am ignorat vreo cateva zile si s-a tinut scai de mine pana am vorbit din nou cu el, apoi m-a ignorat el un timp si cand l-am intrebat de ce mi-a spus ca avrut sa vad cum e sa te ignore cineva (adica cred ca tine la mine daca a facut chestia asta ca daca nu.nu i-ar fi pasat nu thinking)
Eu am impresia cxa am inceput sa il plac mai mult decat ca pe un simplu amic dar el oare ma place daca face toate chestiile astea?
Nu stiu ce sa cred... voi ce credeti?
dau funda si la restul voturi plshelp me :*
{scuzati greselile si ca am scris atat de mult big grin}

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Tine foarte mult la tine,pentru el insemni mult,vezi tu...un baiat si o fata nu pot fi ft apropiati daca nu au semntimente unul fata de celalat, si acum sa recunoastem si tie iti place de el mult nu? incearca sa vorbesti cu el si mai mult, sa va apropiati incet incet.si poate cine stie whistling

bafta:*

1 răspuns:
| Mary_5158 a răspuns:

Mmmm ce dragut! dupa spusele tale e indragostit draga,acest gen de baieti sunt pe cale de disparitie. ce sa-ti spun?! Ai grija la ceia ce faci si spui, restul va functiona de la sine. nu te stresa, fii tu insasi.winking