| anonim_4396 a întrebat:

Hey, doar eu consider că e o problemă adică îmi place ordinea,organizarea, să învăț cât mai multe,să avansez cu sportul, să merg la sală,îmi plac aventurile dar când vine vorba să sicializez mă plictisesc unele persoane simt că nu prea am ce vorbi sau se cred bombardieri,am încercat să caut o persoană cu care am ce împărtășii sau să avem ceva în comun, și nu înțeleg care e problema cu mine sau ce fac greșit încât nu am prieteni sau cu cine iesi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca m-ai descris pe mine. Asa de mult mi se potriveste.
Nu faci nimic gresit, man, doar ca nu ai gasit persoanele compatibile cu felul tau de a fi.
Tu esti super ok asa cum esti, nu te schimba pentru altii.

| Cehoslovacia a răspuns:

Din pacate noi ne asemanam 100% din toate punctele de vedere pe care le-ai enumerat.
ma plictisesc foarte repede de persoane si renunt la ele, maxim cateva zile discut.
si eu am cautat persoane cu care sa am in comun si sa discut lucruri comune, da degeaba ca nu sunt.
te resemnezi si mergi inainte, continua cu sala si aia e.