| anonim_4396 a întrebat:

Hey dragi utilizatori.Am nevoie de un mic sfat.Imi place de un baiat, dar nu sunt sigura ca si el ma place.Ar fi bine sa'l intreb ce sentimente are pentru mine? Sau cel mai bine sa astept sa ma abordeze el, chiar daca ar dura mai mult?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

De ce să aștepți? Dacă chiar vrei să se întâmple ceva îi spui, să nu aștepți niciodată să se întâmple ceva.

Spune-i sincer ce sentimente ascunzi față de el, va aprecia sinceritatea ta și însfârșit vei fi lămurită.

Iți doresc o zi superbă.

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Ar fi ciudat sa il intrebi ce sentimente are pentru tine. Asa, fara vreo banuiala ca te-ar placea si el...
Poti sa "transmiti semnale" care sa scoata la iveala aceste sentimente ale lui, daca exista.