| Afãrinツ a întrebat:

Hey eu! Sunt Izzy. Am o intrebare pentru voi. Daca ar fi sa dati timpul inapoi de ce ati face-o? Ce ati regretat ca ati facut? Cum ati vrea sa schimbati acel lucru?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu regret ca am facut ceva anume... Regret ca nu am facut.
As fi mai constienta in anumite privinte, mai responsabila, m-as comporta altfel. Mi-as folosi mintea altfel.

| CRISS69TM a răspuns:

Nu regret nimic.am facut tot ce am vrut. daca ar fi sa dau timpul inapoi l-as da pentru a-mi retrai viata asa cum a fost pana acum.