| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, v-ați dori sa fiți VerginicaVacaGrasa pentru o săptămână?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Visul meu dintotdeauna smr

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa pun intrebari... unice?
Nu.
Decat daca as afla ca esti platit cu cateva zeci de mii de euro pe zi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti unic, chiar daca au incercat uniisa te copieze, nu le-au reusit.
ai farmecul tau!
Ai grija sa nu te suspende astia din nou.

| Sofer a răspuns:

Nu sa fiu. Sa te întâlnesc și să te salut cu respect la o cafea că pui cele mai geniale întrebări la care nimeni nu s-ar fi gândit vreodată. Te pup frate.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Sofer):

Mersi frate, respect

| mastadont a răspuns:

De ce nu, chiar îmi e dor să mai străbat cearșafurile ca-n vremurile bune...

| LordCristobal a răspuns:

Da,chiar mi-ar placea sa agat gagici fiind in pielea ta.

| blackann a răspuns:

As vrea sa am parte doar de situatii scapate de sub control

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| KaiSmile27 a răspuns:

Da. Merge și pentru o zi, o oră, minut.
Sunt curios de a vedea ce simți, gândești și a știi nițel din istoria ta pentru a înțelege de unde vin ideile de întrebări?