| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, voi când sunteți cu șeful și colegii de birou în pauza de masa va luați de mâini și spuneți rugăciune înainte sa mâncați?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Nu!
Noi ne punem pioneze pe scaun unul altuia, facem mișto de șef și ne dăm capace la final.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu. De obicei golim o sticla de tarie, si rosii la fata, incepem sa mancam, razand la glume slabe.

| blackann a răspuns:

Noi asa facem

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru blackann):

Va rugati?

| blackann a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Si ne tinem de mana, in cerc

| vlllaaddd a răspuns:

Noi facem un toast inainte de toate si vedem care cui ii se mareste salariul

| Antom72 a răspuns:

Depinde,daca aveam colegi ca tine lucrurile o luau razna.Cred ca ai un motiv ca tii gura deschisa in toate pozele.