| AcidCuSange a întrebat:

Hey preteni'.
Intrebare legata de hi5.Am instalat bara aia speciala pentru hi5 si nu primesc monede.Cum o folosesc pentru a primi mai multe monede cat de repede posibil.Am Internet Explorer 8. Funda

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Deci acea bara este de fapt un fake, nu primesti monede gratuite. Mai intai trebuie sa bagi 1 euro pentru cateva monede, iar cu acele monede platesti jocul, de unde poti castiga mai multe sau mai putine. Este ca la jocurile acelea de noroc -Poti castiga sau poti pierde.