| oky a întrebat:

Hey salut! Aseara o fata m-a invitat la film cu ea si o prietena dar pentru ca eram foarte obosit am refuzat-o si i-am spus ca o sa iesm samptamana viitoare iar ea mi-a spus ca sa iesim doar noi 2 (fara prietena ei). Cand am intrebat-o la ce film vrea sa mergem mi-a spus ca la unul de dragoste... Ce ar trebui sa inteleg din asta thinking

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Rar se intampla ca fetele sa invite baietii la film. Cred ca te place.
Vezi cum reactioneaza in timpul filmul.happy

Succes.

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Inseamna ca tine foarte mult la tine si te place, nu ezita si du-te la film cu ea.Bafta!

| JeSa a răspuns:

Categoricwinking ii este drag de tine, si ca urmare tongue invitatia ei catre tinehappy; hmmtongue... cred ca, ii inspiri increderehappy, de unde si doreste sa-si petreaca timpul alaturi de tine; simtand cu whistling intensitate tongue secventele din filmhappy...
Bafta!

Shin
| Shin a răspuns:

Nu-i platii nimic! O inveti PROST! laughing Glumesc, e un gest frumos happy SI da, te place... o fata te invita la doar daca te place sau daca sunteti prieteni de un car de ani.
Numai bine, Shinwinking

| Emeraude a răspuns:

Si eu mi-am invitat cu ceva timp in urma un prieten la cinema, era vorba sa vedem New Moon, daca nu ma insel, dar nu era vorba de placut, n-aveam cu cine sa merg.Depinde de cat timp va cunoasteti voi...eu pe respectivul il stiam de...foooarte mult timp, ani buni big grin si mi-am permis sa fac asta. Daca nu va cunoasteti prea bine, sunt sanse sa te placa.Vezi ce se intampla daca nu ai facut tu primul pas, a ajuns fata sa te invite undeva.: ))
Ar fi mai bine sa continui tu.rolling on the floor

| dyddyyyx18 a răspuns:

Bv te place smug

| robyroby a răspuns:

Parerea mea este ca, nu ori ce fata te invita la film. In al 2`lea rand, daca vrea sa mergeti la un film de dragoste, inseamna ca 90 % te place. Vezi cum se comporta la film. Ps : Plateste`i intrarea happy [ Asa e frumos ]. Bafta.

| lololololol a răspuns:

Inseamna ca te place.

Bafta.

| irina222 a răspuns:

Te place, bravo, esti norocossmug.

100% te place.happy

| leeleevelo a răspuns:

Cam 80% te place. Acum depinde si de felul in care se comporta fata de tine, pentru ca in generatiile din ziua de zi exista foarte multe fete care sa invite baietii la film asa, fara motiv. Dar mai bine te duci, si vezi ce intentii are, nu ai nimic de pierdut.

| sfynxu a răspuns:

Ceea ce trebuiewinking
Sfatul meu e sa te duci, sa vezi ce vrea fata de fapt si sa actionezi cum doresti.
In fond ce poti sa pierzi? 2 ore de film siropos big grin si posibil banii de bilet. In schimb s-ar putea sa-ti gasesti jumatateawinking
Oricum decizia numai tu poti sa o iei.