| Adryannn a întrebat:

Hey... Salut imi puteti da o idee ce as putea sai cumpar mamei de ziua ei este maine si mnu prea stiu ce sa ii cumpar ceva simplu.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Transmitei, La Multi Ani, sanatate, fericire, si tot ce este mai frumos in viata. La bani putini poti cumpara un tablou mic, care va ramane amintire multi ani. Daca nu fa-i tu un cadou. Ia un ghiveci gol, in partea de jos, infasori sfoara colorata, in partea de sus idem, iar la mijloc lipesti scoici. Arata bestial este foarte frumos si este unicat. In ghiveci poti pune un cactus, iar deasupra pietris fin de culoare alba. Poti face multe. Important este ca ce faci, sa ramana multi ani. Inca odata. La Multi Ani. Pa

| Lora a răspuns:

Un ghiveci cu flori