| Razvan03Andrei a întrebat:

Hey!
Stiu ca este o intrebare ciudata si in mod normal eu nu o postam pe TPU...dar se pare ca am ajuns si aicisad
Cum sterg o nota din carnetul meu de elev? Adica stiu ca o recuperez eu si scot media 9, dar nu vreau sa afle si parintii mei ca de la un timp iau note destul de mici si nu stiu DE CEstraight face

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Cu corectorul o poti ''sterge'' happy

| Razvan03Andrei explică (pentru Gina1):

Am incercat eu ceva mai "periculos"tongue

| Gina1 a răspuns (pentru Razvan03Andrei):

Cum ar fi? laughing)

| Razvan03Andrei explică (pentru Gina1):

Pai aveam multe planuri in cap, dar am facut asta:
Mi-am scris aproximativ toate notele in carnet si am zis sa nu o intreb nimica ca poate imi zice sa trec si cele doua note proaste.straight face
Dar totusi am zis ca se prinde si asa ca am intrebat-o pe diriginta ce note am la Fizica si am mai trecut 2 note in carnet(deja aveam una)big grin
Si uite ca am scapatlaughingEu sunt ultimul la catalog si nu l-a mai deschishappySi le-a semnat pe toatesmug
Totusi nu sunt eu in "toane" bune cu dansa, dar mai mult ea are pica pe mine din unele motive.
In fine, ti-am spus ce am facut si..gatatongue

| Gina1 a răspuns (pentru Razvan03Andrei):

rolling on the floor)... Cati ani ai? laughing

| Gina1 a răspuns (pentru Razvan03Andrei):

Hei! De ce nu vrei sa raspunzi? straight face