| asdfghjklkjhgfdsa a întrebat:

Cum sa ii arat carnetul de note mamei? Mentionez ca am 3 medii mici si fara sa afle tata vreau sa il semneze. funda

11 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Zii mamei tale să-ţi semneze carnetul când nu e taicătu acasă, sau doarme sau ceva, şi roag-o să nu îi zică de mediile mici. Spune-i că o să te revanşezi. O să înveţi mai mult şi o să-ţi ridici mediile, plus, o s-o ajuţi la curăţenie şi alte chestii care crezi că ar impresiona-o thinking

| ComatoseWine a răspuns:

Falsifica semnatura.Eu asa fac.Mereu din clasa a 5-a pana acum am falsificat semnatura mamei la note, la scutiri, la lucrari ce trebuia sa le semneze un parinte.Dar stie si nu o deranjeaza. Tata nici nu stie unde e clasa mea.Eu nici nu am carnetul stampilat.Nici numele nu il am pe el.

| adelaadelaadela a răspuns (pentru ComatoseWine):

Oooooo da minte criminala!laughing asta zic si eu oricum...tongue

| ComatoseWine a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Minte criminala? Neah.Prefer sa mi se spuna ca am idei practice, inteligente, utile.Adevarul ajuta doar atunci cand nu stii ce minciuna sa spui(nu e cazul meu) sau cand esti descoperit.

| adelaadelaadela a răspuns (pentru ComatoseWine):

Bine mai idei practice, inteligente, utile.rolling on the floor

| adelaadelaadela a răspuns (pentru ComatoseWine):

Ce te supi tu repede? laughing

| ComatoseWine a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Eu nu ma supar repede.Doar glumeam "nitzelush".Eu nu inteleg partea cu semnatul carnetului.Cine te intreaba daca e semnat sau nu? Cine se uita?

| adelaadelaadela a răspuns:

Falsifica semnatura dar iti zic eu ca vei fi descoperit/descoperita

| ComatoseWine a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Sunt baiat. Daca te descopera ce? II zici ca a uitat.De ce trebuie sa semnezi carnetul? Sau modifica mediile mici si fa-le mari.Cine se uita la carnetul tau? Carnetul e doar asa, sa vada parintii notele.

| adelaadelaadela a răspuns (pentru ComatoseWine):

Mda... doar ca nu sunt genul care risca...

| miraabela a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi la mama ta cu carnetul cand ea e prin bucatarie sau in orice alt loc unde nu se afla tatal tau si arati`l si roag`o sa ti`l semneze. Roago sa nu`i spuna tatalui tau pentru ca nu vrei ca el sa se supere pe tine si promite`i ca in semestrul care vine o sa ai note mult mai mari si ca te vei stradui sa invetitongue