| Loveme44 a întrebat:

Hey..stiu ca mai este mult pana la 1 Aprilie,dar o farsa buna trebuie gandita cu mult inainte.
Eu si prietena mea cea mai buna vrem sa-i face o super farsa Domnului Diriginte, sa fie o farsa si de speriat si de ras.
Cea mai cool idee primeste FUNDA!
Multumesc!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De ziua mea nu merge sa i se faca o gluma asa dura. Il speriati cand intra in clasa.

| darrio2007 a răspuns:

Prea mult inainte.O uitati pana atunci.

| darrio2007 a răspuns:

Sa vedeti ce va scade el nota la purtare.Si nu va fi o farsa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În loc să vă tine ti de prostii, m ai bine a ti invăta că poate vă face el vouă o farsă si vă pune note mici, si ATENTIE! Cu glumele sau farsele făcute profesorilor, că poate vă exmatriculează, si vă văd pe toate posturile de stiri, ce a ti innebunit? Ce zic părintii vostrii de ce idei trăznite vă bubuie mintea, sau ei nici nu stiu de asa ceva.

| Loveme44 explică (pentru CristiDinBucuresti):

E un prof minunat.happy Si super dragut cu noi asa ca...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar atît te duce capul?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă tu asta crezi, e treaba ta.

| Loveme44 explică:

Oribilhappy