| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Tocmai am devenit utilizator senior! big grin
Va invit pe toti la un pahar de suc sa sarbatorim! tongue

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, felicitări!

| Downfall a răspuns (pentru NOname):

Mersi mult happy

Apache
| Apache a răspuns:

...eu fac cinste cu bere! *serveste-te *
http://www.strangeshots.com/......39x374.jpg

| Downfall a răspuns (pentru Apache):

Wow...vad ca am de unde alege...winking

| Rockart a răspuns:

Bună! Felicitări! Eu mai am o zi şi dau o tequila.

| Downfall a răspuns (pentru Rockart):

Dar imi dai si mie, asa-i ca da? big grin

| Rockart a răspuns (pentru Downfall):

Evident! Eşti prima pe listă.

| carminaburana43 a răspuns:

Felicitari si la multe multe funde pe site! Deja mi-e sete cind aduci vb de suc.

| Remus82 a răspuns:

Multumim! Mult noroc manwinking

| Downfall a răspuns (pentru Remus82):

De fapt sunt o "women"

| Remus82 a răspuns (pentru Downfall):

You're right! scuza'mawinking

| adryana_6040 a răspuns:

Bună! Felicitări! vreau si eu suc.

| Downfall a răspuns (pentru adryana_6040):

Mersi
Si de care suc vrei? big grin

| adryana_6040 a răspuns:

3 in 1big grin

| Downfall a răspuns (pentru adryana_6040):

S-a facutwinking
Iti fac un mixt de cazi pe spate de bun ce e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare chestie... voi chiar nu mai aveţi de ce vă lăuda?

| Downfall a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ti-ai dat seama intrebarea a fost pusa mai mult in gluma
Dar oricum de ce te mai obosesti sa raspunzi daca nu ai nimic folositor de zis...vad ca iti cam place sa enervezi oamenii
Uite un sfat: vezi-ti de treaba, ca nu am chef sa raspund la fiecare prost care nimic mai bun de facut decat sa se bage si el in seama pe aici

| anonim_4396 explică (pentru Downfall):

Şi ce poate fi folositor ca răspuns la această întrebare, care nici întrebare nu e? Şi glumele se pun la T/A!

| Downfall a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai uita-te la comenturile de mai sus...a mai comentat cineva aiurea in afara de tine? Nu...
Nu mai fi asa cicalitoare si nu te mai lua de toata lumea ca nu prinde bine
Si aici e categoria de "Conversatii", deci se accepta ORICE tip de conversatie...amuzanta, neamuzanta, dramatica si ce vrei tu...asa ca te rog numai comenta daca nici macar nu ai dreptate in ceea ce zici

| anonim_4396 explică (pentru Downfall):

Nu îmi pasă de ceea ce scriu ceilalţi. Eu am opinii proprii şi nu îmi pasă dacă nu coincid cu ale altora.

Da, dar este irelevantă, că nici întrebare conversaţională nu e şi te-am şi raportat. Irelevanţele se pun la T/A, cum ziceam. Şi am dreptate, atâta timp cât îmi pot susţine argumentele.

| Downfall a răspuns (pentru anonim_4396):

Argumentele tale sunt penibile...vad ca tu doar cauti motiv de cearta in loc sa-ti vezi de viata ta de c*cat
Si stii ceva? Ma doare in cur ca m-ai raportat desi e un gest stupid si lipsit de motiv, dar e doar un site, e doar un cont si ma pis pe el si ma mai pis si pe tine
Si nu te mai obosi sa raspunzi ca nici nu am sa citesc comentu si nici nu am sa-mi mai pierd vremea raspunzand unei copile inmature ca tine

| anonim_4396 explică (pentru Downfall):

Mă, ce frumos caracterizezi tu viaţa mea, când nici nu mă cunoşti. Cazi în penibil şi mai rău. Nu e stupid, am respectat regulamentul site-ului. Şi uşor cu vocabularul ăsta. Vezi că se scrie imatur, imatura dintre noi două eşti tu pentru că ai făcut o postare imatură. De parcă interesa pe cineva că te-ai făcut tu seniorită.