| Myssteriusthanlife a întrebat:

am dat din greseala un click la un com era un site de genu www.nudaclick.ro parca asa si am apasat din greseala acolo si a aparut o fereasta care spunea ceva de genu
nu poti iesi de aici
u dc esti aiaci :))
stiu nici eu nu as vrea sa fiu aici
esti blocat aici
din pacate si eu
nu stiu a zis ceva si am dat inca odata pe x acela de iesire si spunea
chiar nu poate omul sa se distreze cu tine [adica nu mi s-a parut amuzant ceva de genu ]
si uite asa de cate ori apasam x de iesire imi spinea ceva
si la un moment dat mi-a aparut fundalul rosu si am stins calculatorul [eu l-am stins ]

deci ce s-a intamplat pana la urma
dau funda

Răspuns Câştigător
| DixieIsCrazy a răspuns:

Era www.nudaclick.tk si nu ai patit nimica.ca sa iesi mai repede ti apasat pe enter pana iti dispar toate. e un felde ''glua''. dar calculatorul tau nu a patin nimica

pa-pa

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Virusi de gradul 5 nu sunt puternici si poti face si tu

nu ai nimicwinking

| sweetcupcake97 a răspuns:

Nu mai intra pe site-uri dubioase ca iti spun ca ramai fara calculator!