| Consumptive a întrebat:

In timp ce imi faceam temele e posibil sa fi apasat pe o tasta din greseala(nici macar nu am idee daca am apasat pe ceva), dar a inceput sa mi se incarce ceva si sa imi tot dispara din iconite.Am stins calculatorul, l-am aprins, iar acum imi lipseste cam tot ce era in memoria lui ( ex: my computer, my documents, control panel, sau cine stie ce alte foldere)...in mare parte am numai programele downloadate.Mi-a trecut prin minte si ca e posibil sa fi luat un virus...de o saptamana si ceva a "devenit rosu"(a expirat si cand am incercat sa ii incarc nu-stiu-ce versiune noua, nu-mi corespundeau username-ul si parola cu ce trebuia).
Nu prea stiu ce sa fac, imi pot recupera folderele pierdute?
Dau funda!Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Cred ca nu mai ai memorie in ce si cand te-a avertizat ai dat click din greseala si cred ca a fost disc cleanup si ala iti sterge fisiere care nu sunt importante in pc insa nu stiu exact ce s-a intamplat thinking

| akka4 a răspuns:

Poate ai luat vreun keylogger, mai ales daca zici ca iti expirase antivirusul.winking ce-l mai bine formateaza-lwinking