| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Dau funda. Tot timpul la calculatorul meu, in fisierul meu personal cand dau sa deschid o poza imi scrie "could not be opened". Inainte nu imi facea asa. A inceput sa imi faca cand am mutat un document in care erau pozele de la mare in el si nu l-am lasat sa descarce toate pozele de la mare. Nu stiu ce sa mai fac!sad Ajutati-ma va rog. Multumesc.sad Funda+vot.

2 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

P.s: nu numai in pozele din acel fisier, toate pozele care le descarc nu ma lasa sa le vad.

| Darkiestmusic a răspuns:

Are virusi calculatoru