| nosferatu15 a întrebat:

Am o problema la mozilla. Cand intru de abia se vede pagina pentru ca am o gramada aglomerate in bara de sus. Cum pot sa le elimin?

Răspuns Câştigător
| jenny321 a răspuns:

Sti bara unde scrie linkul unui site? e fics sub el dai clik dreapta si apare niste nume de site cu semnu de aprobat dai clik pe toate in afara de menu bar navigation toolbar bookmarks toolbar

1 răspuns:
| Darius19002 a răspuns:

Salut. Acolo unde ii bara pe care scrie file edit view etc... dai click dreapt asi iti arape o lista cu mai multe chestii le debifezi toate in afara de menu bar navigation bar si tabs on top. Doar astea 3 trebuie sa ramana.