| Ajhfhfh a întrebat:

Hey TPU!
Am observat de ceva vreme ca de fiecare data cand ma enervez cineva imi atrage atentia ca o vena din zona gatului se umfla ingrozitor.
Am fost o persoana prea calma dar de la un timp am inceput sa nu mai fiu...inainte eram o fire mai fricoasa dar de la un timp nu mai sunt asa si nu mai simt frica impreuna cu cateva alte sentimente, tot de atunci incep sa ma enervez in prostie...
E vreo problema in asta?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Ai vasele pline cu sânge. Niste recoltari s ar putea să te ajute. Donează sânge, nu cred ca se va mai întâmpla.