| Diiiiiia a întrebat:

happy. Am si eu o ingtrebare...De cateva zile, net-ul meu functioneaza tare greu. Daca ma uit la vreun film, serial, sau ascult o piesa pe youtube, acestea se incarca foarte greu. Cu catva timp, inainte sa mi se intample asta, daca ma uitam la vreun serial, nici nu era nevoie sa astept sa se incarce, functiona foarte bine si asa. dar acum straight face. Mama mi-a spus ca am cea mai mare viteza de la Romtelecom, a fost si a verificat. Care sa fie problema, cum pot rezolva? Fundaaa :*.

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Si mie mi se intampla asa...
Ori ai browserul,, Mozailla Firefox'' ori,, Internet Exemplorer 7''!
Pentru o viteza mai mare, descarca Google Chrome http://www.google.com/chrome?hl=ro (este gratuit si se instaleaza in cateva secunde)!
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

1 răspuns:
| deutza_3778 a răspuns:

Pai daca te joci prea mult si daca intri pe situri pe care intra multa lume cum ar fi YouTube.Si mie mi se intampla foarte des maxim dupa 5 zile dupa ce mi-a bagat viteza.Asa ca daca vrei sa nu mai se incarce asa greu incearca sa nu mai intri pe situri populare. Funda?