| dicssi a întrebat:

am si eu o problema mi-a murit bunica acum o luna si ceva si eu zilele trecute am dansat in casa cu permisiunea cuiva si eu si o fata, dar dupa 2 zile am aflat ca nu trebuia sa dansam pimp de 40 de zile ce ma sfatuiti. funda

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Astea sunt doar niste superstitii. mortu`..mort ramane. asta e. daca te simti rau din aceasta cauza, du-te la cimitir sau la biserica pune-i niste flori si spune o rugaciune. atata timp cat in sufletul tau ai respectat persoana respectiva, nu ai de ce sa iti faci probleme.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum? După ce-ati dansat? Apucati-vă de cântat.

| Synasy a răspuns:

Du-te la Biserica, vezi tu ce faci pe acolo