| AnaCool140 a întrebat:

ce inseamna pt voi expresia "a trai la maxim" big grin

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fiu sincer cu mine, sa fac intotdeauna ceea ce simt, sa fiu curios, sa caut mereu sa invat ceva nou si sa pun sub semnul intrebarii orice mi se spune.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa traiesti/sa iubesti/sa fii realizat pe toate planurile si sa ai grija si de sanatatea ta.
O zi bunahappy

| Musique a răspuns:

La final contează să fii mulțumit.
Baftă!

| Pricked a răspuns:

Înseamnă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să dorm.Da, ştiu, trăiesc periculos.

| AndyLavy a răspuns:

A iti atinge si chiar intrege propriile limite.

| AndyLavy a răspuns:

INtrece*

| Bøøgey a răspuns:

Pai cum ii gresita, nu inseamna nimic.

| rememberme24 a răspuns:

Sa profit de fiecare moment frumos din viata: sa ma distrez, sa socializez cat mai mult, sa stiu ce vreau de la viata si sa obtin ceea ce imi doresc, sa ma las dusa de val cand e cazul si sa fiu serioasa cand trebuie

| Sphilips a răspuns:

A face orice este posibil.

| Luca100 a răspuns:

Sa simti distractia si aventura!